Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 34 komentarze

Moje komentarze

 • To nietrafiony pomysł
  W dobie walczących robotów i bomb atomowych armia z poboru jest bez sensu. Powinniśmy postawić na produkcję własnych robotów bojowych i broni masowego rażenia, a nie tracić pieniądze na zmuszanie młodych mężczyzn do bezsensownej służby. Poniższy link jest do uzasadnienia mojej tezy:
  https://innywariant.weebly.com/blog/obowiazkowa-sluzba-wojskowa-czy-ma-sens
  RZĄD WPROWADZA OBOWIĄZKOWĄ SŁUŻBĘ WOJSKOWĄ
 • Może się okazać, że wody na lądach przybędzie
  Wbrew katastroficznym proroctwom może się okazać, że ze wzrostem średniej temperatury klimat stanie się bardziej przyjazny a całym globie.
  Tu pierwotna wersja po polsku:
  https://innywariant.weebly.com/blog/czy-ze-wzrostem-temperatury-podniesie-sie-poziom-oceanow

  A tu trochę zmodyfikowana wersja po angielsku:

  https://othervariant.weebly.com/blog/does-sea-level-rises-when-the-world-is-getting-warmer-maybe-not
  Uciekną przed klimatem
 • Jaki odłam Chrześcijaństwa reprezentują autorzy powyższej dyskusji?
  Powyższa polemika z jakimś innym artykułem jest prowadzona przez jakąś niezidentyfikowaną przeze mnie sektę chrześcijańską.
  Wiemy choćby z Wikipedii, że:
  "Trójca Święta, Święta Trójca – chrześcijański dogmat uznający, że Bóg jest Bogiem Trójjedynym, istniejącym jako trzy Osoby – po grecku hypostazy – pozostając jednocześnie jednym Bytem. Wszystkie trzy Osoby są rozumiane jako mające tę samą jedną istotę czyli naturę, a nie jedynie podobne natury. Od początku trzeciego wieku doktryna Trójcy zaczęła być formułowana następująco: jest „jeden Bóg istniejący w trzech Osobach i jednej substancji, Ojciec i Syn, i Duch Święty”. Wiara w Trójcę jest wyznawana przez wszystkie Kościoły katolickie, prawosławne, oraz wszystkie główne wyznania wyrastające z nurtu reformacji takie, jak luteranizm, kalwinizm, anglikanizm, metodyzm i prezbiterianizm. Dogmat o Trójcy Świętej jest więc uważany za „centralną prawdę wiary teologii chrześcijańskiej”."
  Wobec powyższej definicji wszelka dyskusja o jakiś książętach niebiańskich, których przedstawicielem jest Jezus Chrystus nie ma sensu.
  O PANU JEZUSIE I O ARCHANIELE MICHALE!
 • A kto mógłby być na tym spotkaniu?
  A kto mógłby być na tym spotkaniu? Kogo zalicza się do starszyzny i to słowiańskiej? Bo na przykład ja bym przyjechał i usłyszałbym, że nie mam 80 lat, to się nie nadaję. Albo, że nie mój wygląd nie jest zbyt słowiański.
  Lepiej od razu napisać kto jest mile widziany, a kto nie. Zaplanuję sobie wyjazd na to spotkanie i nie zostanę wpuszczony.
  Donald Trump i propozycja dla starszyzny słowiańskiej...
 • Bo na razie są wyniki sondażowe
  A w sondażach nie podaje się głosów nieważnych. PKW poda ostateczne wyniki jutro. W mojej komisji było 21 głosów nieważnych na 1061 wszystkich czyli raptem niecałe 2%.
  COŚ MI TU K***WA NIE GRA! GDZIE SĄ NIEWAŻNE GŁOSY?
 • No proszę, pan Zygmunt Białas przestał pisać na Neonie
  Ja też przestałem pisać na Neonie, ale nie ogłaszałem tego. I nic się nie stało. Neon istnieje sobie jak gdyby nigdy nic. Nawet nikt tego nie zauważył. Jak pisałem, to pewnie tego też nikt nie zauważył. Ale mniejsza z tym. Podejrzewam, że jak pan Zygmunt Białas przestanie pisać, to też nic się nie stanie. I wkrótce zostanie zapomniany.
  Zawieszam pisanie tekstów w NEON-ie
 • Nie podejmować takich prac
  Jedynym wyjściem, żeby pracodawcy oduczyli się proponować takie umowy jest niepodejmowanie takich prac. Trzeba zacisnąć zęby i samemu zacząć robić coś na własną rękę. Jeśli ktoś specjalizuje się w sprzątaniu, jak autor powyższego artykułu, to zamiast szukać po firmach pracy, niech sam rozklei ogłoszenia, że sprząta profesjonalnie mieszkania, ktoś inny może robić zakupy sąsiadom biorąc za to niewielką prowizję, ktoś inny zaopiekuje się osobami starszymi. Ale nie za pośrednictwem jakiś firm, tylko na własną rękę. Można się zarejestrować na bezrobociu, żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne i wykonywać takie prace na czarno. Wtedy pracodawcy będą mieli 3 wyjścia: zbankrutować, samemu zająć się robotą, albo podnieść pensje.
  http://innywariant.weebly.com/blog/czy-jest-sens-pracowac-w-polsce-i-placic-na-zus
  "Jak Leszek Mieszka Sprzedał Za Orzeszka"
 • Ale ten Jan XXIII był antypaieżem
  Ale ten Jan XXIII był antypapieżem z obediencji pizańskiej. Właściwym papieżem był wtedy Grzegorz XII i to on zwołał sobór w Konstancji. Ktoś ludziom robi wodę z mózgu.
  Papież Jan XXIII - biografia skrywana.
 • Ciekawe rzeczy tu czytam
  "Znane jest, że w czasach PRL na wyższe uczelnie czy uniwersytety dostawali się tylko ludzie należący do żydokomuny albo zatwardziali komuniści."
  Bardzo interesujące. Nie należę do żydokomuny ani nie jestem i nie byłem zatwardziałym komunistą, w ogóle nie jestem komunistą, a za PRLu na uniwersytet się dostałem. Z resztą ponoć najlepszy w Polsce. W każdym razie najstarszy. Moja rodzina z mojego pokolenia i pokolenia moich rodziców też nie jest żydokomuną, ani nie byli zatwardziałymi komunistami, a za PRLu podostawali się na uniwersytety. Nie wiem czy należe do jakiejś genialnej rodziny czy twórcy apelu nie piszą prawdy
  USOPAŁ DO POLSKIEJ MŁODZIEŻY NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2013
 • Tak sobie myślę o właścicielu łodzi
  Gdyby baran nie dzwonił na policję to miałby całą łódź, a rano Czeczeniec poszedłby sobie w cholerę. A tak wezwał policję, policja zrobiła mu sito z łodzi i odszkodowania pewnie nie dostanie, bo to była utrata mienia w zamieszkach czy coś takiego i w takiej sytuacji firmy ubezpieczeniowe nie wypłacają odszkodowań. Chciał kapuś być sławny to ma podziurawioną łódź. Chyba, że jak to wszyscy piszą, cała akcja była inscenizacją, a łódź była służbowa.
  Zamach w Bostonie- Kłamstwa władz!
 • Moim zdaniem powinien powstać ruch społeczny
  na rzecz prostych, tanich samochodów. Co prawda na razie nie stać Polski na stworzenie koncernu samochodowego mogącego konkurować z Toyota czy Volkswagenem ale jeśliby obniżyć normy dopuszczalnych emisji czy normy bezpieczeństwa to mogłyby powstać małe firmy produkujące proste samochody, łatwe w naprawie do poruszania się po terytorium Polski. Wielu rolników nie potrzebuje skomplikowanych samochodów, zeby dojechać do swojego pola albo do miasta. Wielu mieszczuchów porusza się głównie w obrębie swoich miast. Nie potrzebne im samochody osiagające setke w 2 sekundy, poduszki powietrzne itp. Budowa prostych samochodów dałaby pracę wielu ludziom w Polsce i uniezależniła kraj od importu samochodów
  Dlaczego rząd woli nowe samochody (oraz wegetarian i pedałów)..?
 • @malwa 11:40:41
  Kolega zapomniał o onanistach. Samotni onaniści też są jakąś formą rodziny. Chcieliby też wychowywać dzieci. Trzeba ułatwić im adopcję. W sumie nie wiem czemu nie ma ruchu na rzecz równouprawnienia orientacji seksualnej jaką jest onanizm. Powinny być jakieś stowarzyszenia onanistów, marsze na rzecz równouprawnienia itp. A przede wszystkim dotacje z UE
  Atak homocenzury
 • Czyli seryjny samobójca
  Nie wiem czy to ten sam, czy tą samą szkołę kończył.
  Nowe fakty w sprawie śmierci miliardera
 • No dobrze ale nie zapominajmy, że Polska powoli staje się
  krajem wieloreligijnym. To znaczy, że zamykając sklepy w niedziele i zmuszając ludzi w ten dzień do odpoczynku dyskryminujemy w ten sposób np. żydów i muzułmanów, których coraz więcej mieszka w Polsce. Poza tym w Polsce coraz więcej jest singli, którym praca w niedzielę nie rujnuje życia rodzinnego, a często nie mają co z czasem zrobić i chętnie idą do pracy.
  Jeśli autorowi powyższego tekstu nie podoba się robienie zakupów w niedzielę i święta, to niech ich nie robi. Wolny wybór. Ale czemu chce do tego zmusić innych, którym to nie przeszkadza?
  Zniesiona niedziela
 • A po co się spieszyć tak bardzo z nauką
  i tyle się uczyc? Ja zrobiłem studia magisterskie, studia podyplomowe, doktorat i wiele kursów zawodowych i teraz pracuję w knajpie, co mógłbym robić bez ukończenia szkoły podstawowej, bo nie ma pracy w Polsce dla osoby o takich kwalifikacjach.
  Francja: trzylatki od września pójdą do szkoły
 • Termin "aborcja pourodzeniowa" nie jest nowy
  Czytałem o tym w opowiadaniu Filipa Dicka "Przedludzie" z roku 1974.
  Eutanazja (cz.II). Aborcja pourodzeniowa!!!
 • Indie - olbrzymia góra ludzi.
  "Indie - olbrzymia góra ludzi. Pracowitych, energicznych, młodych i płodnych."
  Pracowałem z Hindusami w Korei i Japonii. Z twierdzeniem, że to ludzie płodni to się zgodzę, bo maja dzieci ale, że pracowici i energiczni to raczej stwierdzenie bardzo na wyrost, delikatnie mówiąc. Kto pracował z Hindusami to chyba wie o czym piszę. Znając mentalność tych ludzi szczerze wątpię, żeby mogli zawojować świat własnymi siłami.
  Zmierzch Imperiów - Historyczna szansa Polski
 • Czyli będę mógł ubezpieczyć skrzynkę w PZU na 10 tys. zl
  a potem dam flaszkę menelowi, żeby mi ją ukradł, zgłoszę na policji utratę mienia znacznej wartości i dostanę odszkodowanie 10 tys. zł?
  10 tys. zł kary za brak skrzynki pocztowej?
 • Ciekawy artykuł na rosyjskim serwerze
  Czy ktoś mogłby się jakoś do tego ustosunkwać:
  http://via-midgard.info/news/25743-globalnaya-ritualika-inscenirovka-smolenskoj.html
  Krajobraz po bitwie
 • Ale Amerykanie mają super wybór
  Mogą wybrać między człowiekiem, który bezwzględnie popiera Izrael , a człowiekiem, który ślepo popiera Izrael.
  P. St. Michalkiewicz ma racje, ze nie ważne kto i jak głosuje, nawet nie tak ważne, kto liczy głosy, ale najważniejsze jest, kto ustanawia alternatywy wyborcze.
  Wybory 2012- Romney liczy na cud nad urnami-widziane z USA

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31