Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 34 komentarze

Malezyjski Boeing 777. Podział Polski przypieczętowany?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy obecna wojna na Ukrainie ma coś wspólnego z przyszłym rozbiorem Polski?

 Wszystkie media huczą zestrzeleniem Malezyjskiego Boeinga 777. Jak widać na zamieszczonej mapce wziętej z portalu voicesevas.ru trasa lotu samoloty z dnia na dzień przesuwała się systematycznie na północ. Jakby go nie zestrzelono, to w końcu z Amsterdamu do Kuala Lumpur latałby przez biegun północny. Oczywiście od razu oskarżono separatystów o zestrzelenie samolotu. Ponoć nawet podsłuchano ich rozmowy, gdy rozmawiali o strąceniu tego samolotu. Podsłuchano ich jak gdyby nigdy nic, zupełnie jak Radka Sikorskiego, czy Belkę i Sienkiewicza. Dziwne, że służba bezpieczeństwa Ukrainy podsłuchała akurat tą rozmowę, a innych nie, przez co dzielni wojacy ukraińscy raz po raz wpadają w zasadzki separatystów. Separatyści bronili się mówiąc, że na pokładzie feralnego samolotu  znajdowały się ciała ludzi zabitych dużo wcześniej. Portal kresy24.pl donosi: 
„Igor Striełkow idzie w zaparte i to dość przekonująco. „Przed chwilą rozmawiałem z dwoma osobami, które zbierały ciała tuż po upadku samolotu. Twierdzą, że bardzo wiele trupów było całkowicie pozbawionych krwi. Tak jakby krew uszła z nich na długo wcześniej. Wszyscy okoliczni mieszkańcy czuli też silny trupi odór nad miejscem katastrofy. Ten zapach nie mógł się zrobić w ciągu pół godziny” – twierdzi dowódca separatystów.”
Zupełnie jak na filmie „Millennium” Michaela Andersona, gdzie przybysze z przyszłości porywają żywych ludzi z samolotów, które maja się rozbić i na ich miejsce podkładają martwych. Jest oczywiście całe mnóstwo innych teorii spiskowych.
Jedno jest pewne. Malezyjczycy mają straszliwego pecha do Boeingów 777. 8 marca zaginął im jeden, a teraz zestrzelony został drugi. Powinni zmienić dostawcę samolotów, a co najmniej model Boeinga.  Może numer 777 jest jakiś feralny? Portal katolik.pl pisze:
„Trzeba jednak wyraźnie powiedzieć, że liczby 777 i 888 nie pojawiają się wprost ani w Biblii, ani w tradycji judaistycznej. Dopiero w późniejszych pozabiblijnych pismach teologicznych znajdziemy pomysły, że na przykład 777 reprezentuje potrójną doskonałość Trójcy. … potrójna siódemka i potrójna ósemka pojawiają się jako liczby Boga Ojca i Jezusa Chrystusa nie w Biblii, ale w późniejszych spekulacjach, niejako per analogiam do występującej w Biblii liczby Bestii, czyli potrójnej szóstki.”

A co w „Apokalipsie” czytamy o Bestii?
„I sprawia, że wszyscy: 
mali i wielcy, 
bogaci i biedni, 
wolni i niewolnicy 
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 
 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, 
kto nie ma znamienia - 
imienia Bestii 
lub liczby jej imienia.”

I wszystko jasne. Wszyscy mamy numer pesel (liczba imienia) i chcą nam wszczepiać mikroczipy (znamię Bestii). Czyli czasy ostateczne właśnie nadeszły. Jeśli światem rządzi antychryst, szerzą się kulty satanistyczne, które praktykują składanie ofiar z ludzi to nie dziwota, że pasażerowie samolotu mającego numer reprezentujący potrójną doskonałość Trójcy są składani w ofierze przez sługi Bestii.
Ale dobrze, koniec tych dygresji. Powróćmy do Ukrainy. Zestrzelenie Boeinga miało na celu umiędzynarodowienie konfliktu. Widać żadna ze stron nie osiąga przewagi, to jedna z nich postanowiła wciągnąć siły międzynarodowe w rozgrywkę wewnętrzną. 

Ale co to ma wspólnego z rozbiorem Polski?

Otóż na Ukrainie nic się nie dzieje bez wiedzy tajnych służb. Gdy jeździłem tam służbowo ukraińska służba bezpieczeństwa musiała wszystko wiedzieć o mnie. Miałem wyznaczone pomieszczenia i korytarze, w których mogłem przebywać. Jeśli zboczyłem za potrzebą do toalety nie w tym korytarzu co trzeba, to moi opiekunowie musieli tłumaczyć się przed tajniakami, po co ja tam poszedłem. Jak widać w takich warunkach tysiące górników Donbasu nie mogło niezauważenie uzbroić się w różne rodzaje broni, w tym broń przeciwpancerną i przeciwlotniczą. Ukraińska służba bezpieczeństwa musiała się na to zgodzić. Czyli decyzje o wojnie domowej zapadły już gdzieś dużo wcześniej. 

I teraz przechodzimy do Polski. 
George Friedman w swojej książce „Następne 100 lat” przypisuje Polsce rolę mocarstwa w XXI wieku, ale zaznacza, że Polacy będą musieli się zgodzić na straty terytorialne na rzecz Niemiec. Friedman nie pisze ot tak sobie, ale prawdopodobnie ma wgląd w dalekosiężne plany USA. Natomiast portal zmianynaziemi.pl przedstawia wizję rosyjską przyszłej Europy. Na mapie obok widać, że Polska odda Niemcom swoje ziemie zachodnie i północne. Można stąd wysnuć wniosek, że mocarstwa dogadały się co do wyglądu przyszłych granic Polski i tylko kwestią czasu pozostaje kiedy ta korekcja nastąpi. Prawdopodobnie odbędzie się to przez referendum, polegające na tym, że polscy gołodupcy zagłosują za przyłączeniem do Niemiec, gdzie będą mieli lepsze warunki ekonomiczne.  Wtedy również okaże się, że węgiel z Górnego Śląska jest najbardziej ekologicznym paliwem i limity węglowe zostaną zniesione. 
 

KOMENTARZE

 • @
  Dwie małe uwagi.
  Żadne granice, żadnego państwa nie są dane mu na stałe. Jak się dba o własność taką się posiada.
  Każdy dobry gospodarz i właściciel włości po przebudzeniu się rano nakłada buty i obchodzi swoją posesje czy wszystko jest tak jak być powinno i czasami płoty nie są zniszczone.

  Kto o swoje nie dba ten to gubi.
 • --------Polacy RUGOWANI są dyskretnie
  http://www.mniejszoscniemiecka.eu/komitet-wyborczy3/304-bez-mniejszosci-niemieckiej-w-wojewodztwie-opolskim-zyloby-sie-trudniej
 • Bardzo prawodpodobna teza z tym śląskim węglem...
  chyba właśnie po to, po "odzyskaniu niepodległości" w 1989/90, od razu je pozamykali i napuścili głupich Ślązaków do utworzenia RAŚ-iu za niemieckie pieniądze. Więc musi byc tam trochę tego węgla, skoro niemcom opłaca się inwestowac chyba niemałe pieniądze w ten RAŚ, który nie powinien byc w związku z tym lekceważony nie tylko na Śląsku. Jak widac powszechnie na świecie, w większości takie ruchy separatystyczne są sterowane z zewnątrz i prowadzą do wojen domowych. Więc delegalizacja takich RAŚ-iów powinna byc troską w całej Polsce, chociażby tylko z tego powodu, że na Śląsku nie mieszkają już tylko i wyłącznie sami Ślązacy. Cała Polska ma tu swoje rodziny.
 • -------POLAKOKATOLIKU -- pod rozwagę !
  http://www.youtube.com/watch?v=9aQnBnmYpug&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA
 • @interesariusz z PL 08:29:14
  Władzy radzieckiej zawdzięczamy WSI, Jaruzelskiego, Stolzmana i Sybiraków.
 • @Talbot 08:40:38
  "Władzy radzieckiej zawdzięczamy WSI, Jaruzelskiego, Stolzmana i Sybiraków."
  A co z Talbotami? Bo jak wszyscy, to wszyscy - Talboty też.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:25:31
  A ja jestem U-Boot niezatapialny
 • Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji skazał...
  "Były prezydent USA George W. Bush oraz premier Wlk. Brytanii Tony Blair zostali uznani winnymi zbrodni wojny i ludobójstwa – przeciwko pokojowi i ludzkości – decydując się na inwazję Iraku w 2003 roku. Taką decyzję podjął Kualalumpur War Crimes Tribiunal (Trybunał Zbrodni Wojennych w Kualalumpur), który ma swoją siedzibę w Malezji...."

  http://www.bibula.com/?p=47566

  ciekawy zbieg okoliczności
 • Ratunkiem jest JKM i NOWA PRAWICA
  Dlaczego?
  Polska będzie silnym państwem stwarzającym dogodne warunki ekonomiczne i osobiste dla wszystkich mieszkańców niezależnie od narodowości czy sympatii narodowych.

  Niskie podatki i obciążenia państwowe, uczciwe i proste prawo, sprawna administracja, brak przymusów zus, swoboda zarabiania pieniędzy, swobody osobiste jednostki oraz rodziny, autonomia regionów, silna armia od bezpieczeństwa zewnętrznego i policja od porządku wewnętrznego.

  Wszystko to sprawi, że Polska stanie się ziemią obiecaną nie tylko dla Polaków.

  Znikną jakiekolwiek powody (najczęściej ekonomiczne i organizacyjne - narzucane z Warszawy) do separatyzmów.

  Polska stanie się prawdziwą Rzeczpospolitą spajającą wiele ludów i narodów.
 • Mr.Stara Baba alias Chuck Norris 05:08:20. CET
  .
  Hi Chuck ,
  Ja mysle ,ze przeginasz Chuck .
  Polsce brakuje wodza , ktöry uporzadkowalby caly ten balagan w burdelu zwanym Polska . Kiedys Marszalek Pilsudski zajmowal sie obchodzeniem wlosci ale zmarlo sie biedakowi dosc nieszczesliwie i przedwczesnie , wiec dziela budowy twardych fundamentöw panstwa polskiego nie dokonczyl .
  Wizja w notce Jacka MacLasa jest bzdurna jak siurdak kundla gajowego Bulla komoruskiego .
  Sorry Winnetou.
  19 Poludnik teatr pijaczyny Julka Machulskiego daje prawdziwy obraz tego co czeka Polske niebawem .
  Fragmenty w ilustracji filmowej :
  https://www.youtube.com/watch?v=GiEgSMMThFY&list=PLF2A98E7BFC0A7154
  Calosc znajdziesz na chomikuj, jutjub pocielo spektakl profilaktycznie .
 • @LordConqueror 11:16:43
  "Czy Ty jesteś tak bezinteresownie nawiedzony?"

  Tak, bezinteresownie przekonany.

  "JKM to nie jest żaden polityk, tylko celebryta polityczny, który z pewnością nie dostanie się do sejmu"

  Tak Ci się wydaje. Czas kryzysowych zmian nadchodzi.

  "Co wypowiedż to błazenada. To oznacza, że jedynymi problemami, które realnie mu doskwierają, są problemy jego chorej psychiki."

  Co uważasz błazenadą jest świadomym i zamierzonym ruchem w mediach,które normalnie by go bojkotowały.

  "I każdy normalny człowiek czuje się coraz bardziej zażenowany obserwując te gorszące występy, które bardziej nadają się do cyrku niż polityki."

  Normalny w Twoim zrozumieniu będzie przechodził w "nienormalny".

  Zresztą to, że nie potrafisz dostrzec ani odnieść się do programu, który stwarza warunki dla rozkwitu RP to dużo mówi o Twojej normalności.
 • Na blogu Andrzeja Szuberta / Opolczyk.pl pod artykułem :
  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/20/na-zielonej-ukrainie-pod-rzadami-bandziorow-uzurpatorow-kijowskich-jewrosrajdaniarzy/#comments

  wywiązała się miedzy nami dyskusja odnośnie banderowców i ich etiologii, w której Opolczyk.pl stwierdził : iż "Nie możemy utożsamiać wszystkich Ukraińców z tą zwyrodniałą dziczą /przyp.własna chodzi o banderowców/.

  Odpowiedziałem tak :

  Panie Andrzeju !

  Ja nie utożsamiam banderowców z Ukraińcami, lecz stawiam naukową hipotezę, iż „banderowcy to genetyczni Chazarzy”. Ten problem naukowy wymaga badań historycznych , etnograficznych, archeologicznych itd. Wydaje mi się , iż chyba nigdy do tej pory, z różnych względów, politycznych , narodowościowych i społecznych problem ten nie był przedmiotem dociekań naukowych, a szkoda. Niemniej obserwując na przestrzeni ostatniego półwiecza banderowców i chazarów, trudno nie dostrzec dużych podobieństw w społecznych zachowaniach tych dwu społeczności. Mam na myśli II wojnę światową , jak również obecną sytuację na Ukrainie. Poza identycznymi wręcz zachowaniami obu grup społecznych , narodowościowych na uwagę zasługuje również ich wzajemna solidarność i identyfikacja. Póki co problem pozostawiam otwarty, licząc na to , iż kiedyś znajdzie on naukowe rozpoznanie i wyjaśnienie, a może nawet potwierdzenie.
 • Dedektyw Jarzyna 11:44:37.CET
  .
  Masz zdrowie na wklejki w kasynie_Leon23 .
  8-)))
  Tu dla Ciebie ilustracja filmowa jak dobierac komentarze by odrobine odnosily sie do bzdurnej socjotechnicznej notki Jacka MacLasa .
  Chlopina nie jest pozbawiony wyobrazni : katastrofa , 666 , rozbiör Polski etc .
  https://www.youtube.com/watch?v=T0bTBFNMBYc
 • @LordConqueror 12:13:09
  "Skrajny libneralizm rozwali momentalnie wszystkie więzi, państwo, naród, tradycję. Zostanie samo ego, zabsolutyzowana jednostka."

  Akurat w te sprawy jKM i nasze państwo nie będzie się wtrącać więc nie ma żadnej podstawy aby cokolwiek się rozwaliło przez brak ingerencji.
  Naród w warunkach sprzyjających będzie rozkwitał i wraz z nim tradycja.

  "Te wszystkie pierdoły Stasia Kataryniarza o cywilizacji łacińskiej, konserwatyżmie, nie są do utrzymania na dłuższą metę, jeśli zapanuje wolność liberalna."

  I RP była liberalnym wolnościowym państwem i tylko przez zaniedbanie podstawowej roli państwa - obronność - została zgubiona. Akurat obronność zewnętrzna, wewnętrzna i sprawna administracja są to sprawy na których się koncentruje program JKM i Nowej prawicy.
  Więc nie bajuj o utopii bo to jest realny i praktyczny program na stworzenie potężnej Rzeczypospolitej.


  "Jesteś zaczadzony utopią, Kolego. Ale gdybyś się znał na filozofii, to znając założenia, potrafiłbyś przewidzieć konsekwencje."

  Filozofie zostawiam Tobie. Przewidzieć konsekwencje mogę bardzo łatwo.
  Popatrz na Hong Kong, Taiwan czy Chiny - tam jest centralny zamordyzm połączony z znaczną wolnością w gospodarce - efekt silny wzrost przedsiębiorczości, bogacenia się i znaczenia międzynarodowego państwa.

  "Ale mógłbym to zaakceptować pod warunkiem, że kierowałby nią człowiek zdrowy psychicznie i zrównoważony i rozsądny jak np. Robert Gwiazdowski."

  Osoba jest mniej ważna od zasad i programu.
 • Mr. Lord_Conqueror 12:13:09. CET
  .
  ---Obciagasz ? - pytanie Stirlitza wyraznie wybilo gestapowca Müllera z rytmu zamyslenia o pojedynku z leszczem JkM* ksywa operacyjna NUS .
  W gabinecie Maxa stalo na biurku wytrawne wino owocowe , czachojeb , nazwa handlowa
  " FeldmarszaleK " .
  ---Z tegorocznych zbioröw myFriend - dodal po chwili Stirlitz by osmielic Standartenführera do degustacji .

  *---januszek kurwaMikki .
 • @Max von Stirlitz 11:21:02
  Nic nie przeginam.
  Nasze dywagacje o bezpieczeństwie i kondycji kraju można przyrównać do "pretensji w stronę Żyda za to że ma dzieci proste"!
 • Fan-wolności 14:05:00 CET.
  .
  Wiesz ,powiem Tobie tak po mesku , gdyby realnie Twöj platny idol JkM * byl pozyteczny dla Narodu Polski , to okey, pardon i odpuszczam, daje na luz i pas .
  Niestety tak nie jest , sorry Winnetou .

  Zapraszam do degustacji wytrawnego wina owocowego , czachojeb , nazwa handlowa
  " FeldmarszaleK "
  Dzis bankiet powitalny nowej marki w mysleniu , zaplecze kasyna_Leon23 .
  Zyc , nie umierac .

  *---januszek kurwaMikki.
 • Mr. Stara Baba alias Chuck Norris 14:09:24
  .
  Chuck ,
  Ty wiesz ,
  Ja wiem
  co jest w Polsce grane
  wiec jedynie pozostaje modlitwa o cud .
  I cud nastapi bo Bozia ma w opiece niesmiertelny Naröd Polski .
  A w oczekiwaniu na Bozi decyzje kupilem ostatnio 100ha lasu , wiesz trzeba myslec o partyzantce .
 • W ramach odtrutki na wpis autora:
  http://argo.neon24.pl/post/99133,geopolityczni-eksperci-ulozyli-prawdopodobna-mape-europy-2035-roku-moja-wersja


  http://m.neon24.pl/82a10aca625cd90f454d0bbdfff2dec4,14,0.jpg
 • @LordConqueror 12:59:57
  "Jak osoba jest mniej ważna, to czemu osoby nie zmienią? Czekają aż przegrają wybory do sejmu, czy Akwarium nie pozwala?"

  To że tobie się nie podoba JKM nie jest najwidoczniej wystarczającym powodem.
  Jak na razie mamy trend pozytywny więc Twoje postrzeganie jest sprzeczne z trendem.
  Idzie to powoli ale idzie do przodu.
  Gdyby Tobie i takiemu Max von Stirlitz zależało na potędze naszego kraju to zwracalibyście uwagę na treść a nie formę.
 • Mr. Fan-wolności 15:02:36.CET
  .
  Wracajac do poprzedniej aluzji o matce to powiem Tobie zachowales sie jak rodowity Wloch z Sycylii :
  ---Wszystkie kobiety to kurwy , a co do mojej matki to mam watpliwosci .
  Mister , czy
  Ja
  Tobie zabraniam myslec o idolu JkM zle ?????
  A mysl sobie co chcesz i jak chcesz . Jak robisz to z wlasnej nieprzymuszonej woli okey ,jak piszesz na zlecenie to upomnij sie o dodatek niedzielny + szkodliwe dla zdrowia warunki pracy .
  Kasyno_Leon23 , zaplecze , same kurwy i zlodzieje , wiec jak Ty biedaku mozesz pracowac w takich warunkach, nespa ?
  Do tego jeszcze zmusza Cie jakis szwabski debilowaty kundel do picia wina wytrawnego owocowego ,czachojeb
  nazwa handlowa
  " FeldmarszaleK "
  ???
  Dzis promocja jedna szklanka gratis , druga gratis z * w srodku .
  Na zdrowie !
  8-))))))))))
 • @Maciej Piotr Synak 15:02:34
  Można zaakceptować, ale Białoruś sfederalizowana, tudzież Rumunia, Węgry Słowacja, Słowenia, Łatwa ; silne wpływy na Serbię i Chorwację.
  Na północ od Bawarii - raczej jakieś państwo zależne Wątpliwy fragment Rosji na Zachodzie.
 • @fan-wolności 16:18:13
  //Nikt twojemu Kaczyńskiemu nie przerabia w ten sposób nazwiska - jełopie.//

  To Max jest fanem prezeska z Żoliborza?... Nie wiedziałem...
  A wygląda na porządnego...

  PS. Panowie, wyluzujcie ciutkę. Słoneczko, browarek i okład z młodych piersi - polecam :)
 • Mr. Fan-wolności 16:18:13
  .
  Noo..!
  8-)
  Dwie szklanki miejscowego wytrawnego wina owocowego, czachojeb
  nazwa handlowa
  " FeldmarszaleK "
  i juz donosy w planach , bicie palkami po zebrach , nerach ,konwejer , poprawka w zyciorysie czyli zapewne Loch ?
  Jak milo , no to jeszcze jedna szklanka z * w srodku .
  I .....
  Naprzöd Janöw !

  P.s. Kurdupel Jaro koncesjonowana opozycja partii w Piß-zdu to jeszcze gorsza swolocz niz ten " twöj " januszek kurwaMikki skoro juz pytasz o napoleonka z kuwety .
 • Dwujęzyczne nazwy miejscowości na Śląsku
  Coś jest na rzeczy z tą utratą Śląska na rzecz Niemiec. Proces "asymilacji" terenów i przekształcania świadomości mieszkańców Śląska, postępuje z każdym rokiem coraz szybciej. Nie dalej jak dwa tygodnie temu, ze zdziwieniem zauważyłem pojawienie się dwujęzycznych nazw miejscowości w mojej okolicy tzn na zachód od Gliwic. Konkretnie dotyczy to miejscowości powiatu Gliwickiego należące przed 1939 do Rzeszy Niemieckiej. Do tej pory takie tablice widziałem tylko na terenie Opolszczyzny - ale tam towarzystwa ziomkowskie są silne i mogły wymusić na samorządach lokalnych takie oznaczenie. Od kilku lat obracam się wśród ludzi mieszkających w regionie i nigdy bym ich nie podejrzewał o wyraźne tendencje proniemieckie. Odnoszę wrażenie że akcja ta została przeprowadzona zgodne z odgórnym zapotrzebowaniem a nie oddolnym.
 • @LordConqueror 20:46:59
  Wypiłeś za dużo czy zjadłeś za mało?

  Lordzie... Nerwiki ci puszczają. Co powiedzą przełożeni jak taki rozkojarzony pójdziesz do pracy i będziesz się zajmował finansistowaniem?... :))
 • @LordConqueror 22:13:52
  Aha... Czyli jesteś finansjerzystą indywidualnym, takim dziewiczym brokerem, znaczy się :))

  //Jak Niemcy mogliby nie odzyskać ''ziem utraconych''//
  Normalnie. Nie damy i już. W tamtych, moich stronach, jest jeszcze dość mądrych chłopaków. To co piszesz to defetyzm. W czasie W stawia się za to pod mur.

  //wchodząc do niej jako pierwsi i w zwycięskim sojuszu.//
  Sojusz z trupem...
  Dzięki. Idź się lepiej wyspać lord. Jutro poniedziałek.
 • Ten człowiek to polityczne, dyplomatyczne i moralne zero ! To wróg Polski i Polaków ! O kim mowa ? O nim :
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sikorski-ue-byla-zbyt-powsciagliwa-wobec-moskwy-w-kontekscie-ukrainy/eqb3c
 • Służby lubią znaki
  W Smoleńsku też były numery z numerami samolotów i stąd pytanie, czy tamten Boeing, który tajemniczo zginął z ekranów radarów to nie czasem ten sam, który zmaterializował się obecnie i wybuchł lub został zestrzelony.
  Miejsce katastrofy zadziwiająco podobne do tego pod Siewiernym (turbina) z jedną różnicą - tu było masę ciał. Tym razem wojna informacyjna trwa: Rosjanie (a właściwie separatyści), Ukraińcy, dzieci, trupy bez krwi, zmiany kursu samolotu itp.
 • @Maciej Piotr Synak 15:02:34
  A czasem to duże to nie krypto-Niemcy? :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31